Milí naši fanúšikovia, priaznivci a kamaráti!

Mestský basketbalový klub Baník Handlová Vás pozýva na tradičné predsezónne podujatie, ktoré nesie názov “SPOLU ZA BANÍK!”

O čo ide?!

Vy, ktorí sledujete náš web a sociálne siete už veľmi dobre viete, že náš tím je takmer kompletný a že sme v uplynulom týždni odštartovali predsezónnu prípravu. V pondelok sa k nám pripoja aj zahraničné posily a už aj s nimi Vás všetkých chceme pozvať na spoločné posedenie, autogramiádu, no v prvom rade na dobrý gulášik, navarený šéfkuchárom Braňom, z handlovskej reštaurácie STORY a pochopiteľne k nemu nesmie chýbať ani kvalitné, vychladené pivko, ktoré nám sponzorsky dodajú Janči Spevár zo svojho pivovaru Baník a Janko Denčiak z S-Pubu.

Program zahŕňa otvorený tréning a pre deti sme pripravili skákací hrad

Program začína v sobotu, 20.augusta a to už o 15-tej hodine v handlovskej športovej hale, kde Vám umožníme vstup na otvorený tréning našich basketbalistov. Môžete sa tak prísť pozrieť na vynovený tím Baníka počas tréningu, po ktorom sa presunieme do priestorov za športovú halu a spoločne sa zabavíme. Okrem spomínaného gulášu a piva budeme samozrejme podávať aj kofolu a pre deti bude pripravený skákací hrad. Vítané sú teda i mamičky, ktoré chcú stráviť pekný deň na čerstvom vzduchu aj so svojimi deťmi, ale aj pre tých, ktorí by sa tohto stretnutia chceli zúčastniť, no nemajú kam svoje deti v úvodzovkách povedané odložiť. Kľudne ich vezmite so sebou, my sa budeme na Vás všetkých tešiť a veríme, že sa v handlovskej športovej hale stretne veľa Handlovčanov, dobrá partia a že si to všetci spolu poriadne užijeme, aby sme na tento deň nikdy nezabudli!

Permanentky v predaji!

Na záver Vám dávame do pozornosti, že na podujatí si budete môcť zakúpiť už aj permanentky na nastávajúcu sezónu!

Nezabudnite si naplánovať program tak, aby ste túto párty nepremeškali a v sobotu, 20.augusta vás o 15-tej hodine budeme čakať v handlovskej športovej hale!

Na podujatí nebude chýbať ani Braňo Pipíška, ktorý je debutantom na súpiske Handlovej! Viac v priloženej videopozvánke!

Autor článku: Pavel Procner