Sezóna 2022/2023 sa neúprosne blíži a z tohto dôvodu dávame svojim priaznivcom do pozornosti, že sme spustili predaj permanentiek na ligový ročník 2022/2023.

Na výber Vám ponúkame tri druhy permanentiek, ktorých platnosť začína okamžite po ich zakúpení. Permanentky budú platiť už aj na prípravné zápasy, ako aj na stretnutia vyraďovacích bojov play off.

Štandardná permanentka

Ide o štandardnú permanentku, vďaka ktorej sa jej majiteľ dostane na každý prípravný a ligový zápas. Cena tejto permanentky je 60€.

Permanentka s vyhradeným miestom na sedenie

Ide o zvýhodnený typ permanentky, ktorá svojmu majiteľovi zaručí miesto na sedenie a to aj v prípade neskoršieho príchodu na prípravný či ligový zápas. Permanentka je označená číslom a každý divák, ktorý sa pre ňu rozhodne, dostane i nálepku s rovnakým číslom, aké je na permanentke. Nálepku si následne nalepí na ľubovoľné miesto v hľadisku handlovskej športovej haly, no to iba v prípade, že toto miesto už nie je obsadené. V prípade, že sa majiteľ permanentky dostaví na stretnutie neskôr a jeho miesto bude obsadené iným divákom, majiteľ permanentky takúto osobu vyzve, aby miesto opustila. Pokiaľ sa tak nestane, vec je potrebné oznámiť hlavnému usporiadateľovi stretnutia, alebo bezpečnostnej službe. Osloviť môže i ktoréhokoľvek zamestnanca klubu, ktorého v blízkosti spozoruje. Cena permanentky s vyhradeným miestom na sedenie je 70€.

Platinová permanentka

Platinová permanentka je určená najmä pre divákov, ktorí majú záujem pomôcť klubu v súčasnom, nie príliš lichotivom období. V cene permanentky je zaručené a tradičné miesto na sedenie vo V.I.P. zóne, vstup osoby vlastniacej túto permanentku do útrob športovej haly, ako aj konzumácia jedál a nápojov vo V.I.P. zóne. Kúpou tejto permanentky sa jej majiteľ zároveň stáva partnerom klubu. Cena PLATINOVEJ PERMANENTKY NA SEZÓNU 2022/2023 JE 500€.