Aj Tvoje 2% z dane môžu pomôcť zachrániť basketbal v Handlovej!

Nie je žiadnym tajomstvom, že handlovský basketbal zažíva azda najťažšie obdobie v histórii svojej existencie. Svedčí o tom aj súčasné postavenie v ligovej tabuľke a manažment handlovského Baníka má pred sebou naľahkú úlohu. Je ňou záchrana klubu v najvyššej súťaži. 

Koniec nechceme!

Všetkým nám nesmierne záleží na tom, aby sa jedna z najtradičnejších bášt slovenského basketbalu nevytratila z basketbalovej mapy. Handlová by tak prišla o najväčšiu tradíciu, ktorá je desaťročia jej symbolom a ktorá preslávila naše banícke mestečko po celom Česko-Slovensku. 

Pomôcť môže každý!

Veríme, že i napriek nevydarenej sezóne sa “značka” MBK Baník Handlová zo zeleno-čiernych sŕdc obyvateľov nášho mesta nevytratila. A práve Vy, naši verní priaznivci môžete pomôcť. Darujte nám 2% z Vášho príjmu a pomôžte zastabilizovať klub v týchto náročných časoch. Čiastka vyplývajúca z dane Vaše peňaženky nezaťaží ani jediným centom a nám môže pomôcť pri záchrane existencie klubu.

Ako na to? Je to jednoduché! 

Tlačivá na darovanie 2% si môžete prevziať osobne na sekretariáte klubu, v pracovné dni, v čase od 9:00 – 18:00 hod. Pod týmto príspevkom nájdete aj priamy odkaz na tlačivo, ktoré si vytlačíte, vyplníte v ňom svoje osobné údaje a odnesiete ho svojmu zamestnávateľovi. Od neho obdržíte druhú časť – ročné zúčtovanie dane za kalendárny rok 2022. Potvrdené tlačivá taktiež odovzdáte na vyššie uvedenom mieste.

V prípade, že zamestnávateľ urobí všetky úkony za Vás, Vašou jedinou úlohou je stiahnuť si tlačivo a odovzdať ho zamestnávateľovi!

Chceš pomôcť a si dlhodobo mimo mesta?

Pokiaľ sa nezdržiavate, respektíve nežijete v meste Handlová a napriek tomu ste sa rozhodli pomôcť, potvrdené tlačivá môžete odovzdať na príslušnom daňovom úrade v mieste, v ktorom v súčasnosti pôsobíte. Môžete ich ale tiež zaslať poštou na adresu: Údernícka 51, 972 51 Handlová.  

V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0911 123 743

alebo e-mailom na:

handlovambk@gmail.com

Tlačivo na 2% z dane k stiahnutiu ⬇️