Handlovskí basketbalisti zavŕšia sezónu 2022/2023 zápasom proti Komárnu. V poslednú marcovú sobotu sa pod svojimi košmi rozlúčia s domácimi fanúšikmi. 

Nastávajúca sobota má na programe 28. kolo Slovenskej basketbalovej ligy, ktoré dá bodku za dlhodobou časťou súťaže. Baníkom v stretnutí proti komárňanským ”diablom” už o nič nejde, napriek tomu by sa chceli so svojimi priaznivcami rozlúčiť dobrým výkonom. Podobne ako v ostatnom období, aj tentoraz nastúpia v oklieštenom zložení a pred úvodným rozskokom bude favoritom tím z juhu Slovenska. 

Povedali pred zápasom:

Karol Kučera, tréner Handlovej: “Posledný zápas sezóny chceme odohrať so cťou, chuťou a veľkou energiou, aby sa aj tých pár divákov, ktorí to s nami vydržali až do konca, mohlo z nášho výkonu potešiť. Týmto ďakujem našim najvernejším fanúšikom, ktorí sa v sobotu prídu so sezónou rozlúčiť. Ich priazeň si nesmierne vážim.”

Matúš Skubeň, hráč Handlovej: “Čaká nás posledný zápas sezóny proti Komárnu. Chceli by sme sa v ňom pobiť o dobrý výsledok a ukázať v dobrom svetle. Verím, že sa nám podarí odohrať kvalitný zápas, v ktorom sa budeme baviť basketbalom. Potešila by nás vyššia divácka návšteva. Mali by sme tak príležitosť poďakovať všetkým fanúšikom za ich podporu počas celej sezóny.”

Detaily zápasu:

25. kolo SBL – 25. marec, o 18:00 hod.

Miesto: Športová hala Handlová

Rozhodujú: Zubák, Obertová, Sirocký

Pre sledovanie online prenosu kliknite na ⬇️

18:00ExkluzívnyHDNiké SBL muži  – 28. koloBaník Handlová vs BC Komárno

Kompletný program 28. kola:

Sobota, 25. Marec:

MBK Handlová – BC Komárno / 18:00 hod.

BC Prievidza – Patrioti Levice / 18:00 hod.

BKM Lučenec – Spišskí Rytieri / 18:00 hod. 

Inter Bratislava – Iskra Svit / 18:00 hod.

Autor: Pavel Procner

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.